Resmi Kupam

Posted by Ömer Burak |13 Şub 12 | 27 comments

Resmi Kupam

Resmi görmeyip sadece başlığı görenlerin aklına umarım şampiyonluk kupası gelmemiştir =) İnetnette dolaşırken denk geldiğim bir konuda bardaklara istediğimiz logoyu basabilen bir arkadaş olduğunu gördüm ve iletişime geçtim.

Direkt kişisel sitemin (şuanda bulunduğunuz mekan) logosunu bastırmak geldi aklıma. İyi ki de gelmiş. İsmimin baş harflerinden oluşan bu logo bardağa yansıyınca oldukça hoş oldu. Bardaklardan birinin arka yüzünde php koduyla yazılmış kahve yap formülü yer almakta=)

Sitenin en üst tarafında gördüğünüz gibi logonun renkleri sırf Fenerbahçe’yi anımsattığı için logonun renklerini değiştirip sarı kırmızı yapıp 2 bardak sipariş ettim. Bardaklar ertesi gün kargoyla geldi. Ancak birisinin kulpu kırık geldi. İlgili kişiye ilettiğimde sağ olsun kargo parasını kendisi karşılamak suretiyle kırılan bardağın yenisi gönderdi. (Bu kez iyice sarmış sarmalamış öyle vermiş kargoya :=) )

Kırık gelen bardağın sadece kulpu kırıldığı ve diğer kısımlara hiç bir şey olmadığı için o bardağı da kalemlik yaptım =) Kalemliğim beya eski bir şeydi iyi oldu. Bir taşta iki kuş vurduk. Fiyatını belki merak edenler olacak onu da belirtiyim. Tanesi 9 TL’den 18 Tl ücret ödedim. Masamın üstünde websitemin somut halini görmek başka bir duygu. Kupa ve kalemlik  resimleri aşağıda yer almaktadır.

Ön Yüzü

Resmi Büyültmek İçin Üzerine Tıklayabilirsiniz.

Arka Yüzü

Sizce mavi logolu olan mı yoksa kırmızı logolu olan mı daha hoş?


27 comments

 1. Galatasaraylıyım ancak mavili olan daha güzel olmuş sanki.

  Ayrıca kusuru olmaz ise yaptırdığınız yerin site adresini verir misiniz? 🙂

  1. Teşekkürler.
   Bu arada arkadaşlar, hosttan kaynaklanan problem yüzünden site 2 gün geriye alındı. Kimi arkadaşların yorumları kayboldu.Kusura bakmasınlar.

 2. Ne Güzel olmuş hocam valla bir tanede benim yaptırasım geldi Gerçi fenerbahçe sihirli kupasını yeni aldım ama bunu görünce buda cok hoşuma gitti :))

 3. Hayırlısı olsun, çok sevdim, ben de yaptırayım diyorum :D, bundan bi kaç koli yaptırıp eşe dosta dağıtmak lazım. Reklamın iyisi kötüsü olmaz sonuçta 😉

 4. Çok hoş duruyor, ödenen rakamda devede kulak misali en kısa zamanda bende yaptırmayı düşünüyorum.. Kıskandım mı ne 😀

 5. 1 yıl kadar geç dahil oluyorum konunuza da sitenize de ama yinede yorum yapmadan geçemeyeceğim. Sitenizde kupanız da güzel olmuş. GÜzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir