Bir Ajdar Olabilmek ?

Posted by Ömer Burak |19 Oca 11 | 0 comments

Bir Ajdar Olabilmek ?

Yer mi ?

Yemez bence. Günümüzde Ajdar kadar cesaretli olamayanlar var. Bildiklerini kameralar karşısında dile getiremeyenler var. Adamın özgüvenine ve cesaretine hayranım desem bilmem ne tepki alırım.

Bu şebekliğe kameralar karşısında  başka kim  cesaret edebilir ve bunu yapar. Diyeceksiniz ki şebekliğe neden cesaret edeyim? Mesele, cesaretliğe sebeb olan etken değil cesaretin kendisi. Adam Trakya Üniversitesi makine mühendisliği bölümünden mezun olmuş, 8 yıl mesleğini sürdürmüş. Sen ondan sonra kalk gel bu hallere gir.

Aslında söylenmesi gereken başka bir hadise de Türkiye’nin bunlarla eğlenmiş olması. Miilet Ajdarla alay ettiklerini düşünürken acaba Ajdar mı Türk halkıyla alay etti? Bu akdar ucuz şeylere bile gülebiliyor ve alkışlayabiliyorsunuz.

Karşılarına maymun çıkıp   şarkı söylese bile  alkış tutabilecek bir millet. Yeter ki biri çıkıp bir şeyler yapsın.

Gördüğünüz gibi milletin keyfi gayet yerinde ve alkış tutmakta. Eğer Ajdar bunlarla yani Türk halkıyla alay etmeyi hiç akıl etmeyip  yaptıysa zihinsel bir özürlülüğünden yapmıştır. O zaman hepten yapacak bişi yok; çünkü adam özürlü ne diyeceksin. Ama şu bir gerçek Ajdardaki özgüven cesaret başka kimsede yok.

Bir şeyi daha merak ediyorum acaba Ajdar’ın ailesi, karşısında Ajdarı gördüklerine ona ne diyorlardır ?


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir