Hizmetler

Aktif olarak verdiğim kimi hizmetler aşağıda yer almaktadır. Fikir ve düşünceleriniz varsa iletişim kısmından bana kolayca ulaşabilirsiniz. En kısa sürede döneceğimden emin olabilirsiniz.

Dijital Medya Danışmanlığı

Dijital dünyada doğru şekilde yer alma, medya kanallarının etkili ve doğru kullanılması, söyleminizin ya da ürününüzün ilgili kişilere ulaştırılması adına profesyonel hizmet sağlanmaktadır.

Google Analytics Hizmeti

Google Analytics ile ihtiyaçlar doğrultusunda detaylı veri analizi ve bu analizleri yorumlama, gelişmiş Google Analytics (E-commerce) hesabının kurulumu gibi hizmetler sağlanmaktadır.

Google Adwords Hizmeti

Minimum 15.000 TL ve üzeri bütçeli reklam kampanyalarının (search network, display netwok, video advertising, remarketing) stratejisi ve yönetimi sağlanmaktadır.

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti

E-Ticaret sitesinin kurulumundan, ürünün müşteriye kadar ulaşmasına kadarki sürecin yapılandırılması ve geliştirilmesi adına danışmanlık sağlanmaktadır.

SEO Danışmanlığı

100K ve üzeri aranma hacmi olan kelimelerin arama motoru optimizasyon çalışmaları, ileri düzey site içi SEO çalışması, rakip analizi, vb. çalışmalar sağlanmaktadır.

Facebook Reklam Hizmeti

Minimum 5000 TL ve üzeri bütçeli reklam kampanyalarının (potansiyel müşteri toplama, video görüntülemeleri, dönüşüm arttırma, sayfa beğeni) strateji ve yönetimi sağlanmaktadır.