Deneyimlerim

İş tecrübelerine kısaca değinilmiştir. Aynı zamanda deneyimler sadece aşağıdakilerle kısıtlı kalmayıp Freelance bir çok çalışma gerçekleştirilmiştir.

Digital Marketing Specialist

JotForm2018 - Devam...

Dijital Pazarlama Uzmanı

Adore Mobilya2014 - 2018

Adwords, SEO & SEM, Analytics, Criteo, Facebook Ads, Instagram Ads, Youtube Ads vb. çalışmalarla yeni ziyaretçi trafiği sağlanmakta. Bu trafik, performans reklamlamcılığı ile satışa dönüştürülmesi amaçlı çalışmaşlar yapılmakta. Marka bilinirliği amaçlı display reklam çalışmaları gerçekleştirilirken aynı zamanda mobilya sektöründeki e-ticaret sitesinin birçok konuda geliştirilmesi adına Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirilmekte.

Siyasi Dijital Kampanya Yöneticisi

Özel2015 - 2015

2015 Türkiye Geneli Seçimler'inde bağımsız milletvekili adayı Lutfullah Kayalar'ın tüm siyasal dijital çalışmalarının yürütülmesi ve danışmanlık sağlanmıştır.

E-Ticaret Yöneticisi

Adore Mobilya2014 - 2014

E-ticaret operasyonun yürütülmesi ve Hepsiburada, Gittigidiyor, Tekzen, Koçtaş vb. iş ortaklarıyla satış çalışmaları sağlandı. Kısa süre sonra aynı firmanın Online Pazarlama görevine geçiş yapıldı.

Dijital Pazarlama / E-Ticaret Yöneticisi

Göktuğ Bilgisayar Sanal Mağzacılık2013 - 2014

Elektronik, ev ve mutfak ürünleri satışını yapan e-ticaret sitesinin operasyon akışını geliştirilmesi adına çalışmalarda bulunuldu. Sosyal Medya yönetimi ve satış hedefli Adwords, SEO & SEM çalışmları yürütüldü.

E-Ticaret Sorumlusu

GÖN2012 - 2013

Ayakkabı ve deri ürünleri satan markanın e-ticaret sitesinin yönetimi, ürün satışının takibi, banner tasarımı, sosyal medya yönetimi, mailing, site içi temel SEO çalışmaları ve e-ticaret sitesinin geliştirilmesi adına çalışmalarda bulunuldu.

 

SERTİFİKALARIM

 

obo-turkcell-pazarlama-sertifikasi Dijital atölye sertifikası obo-aanalyticsobo-adwords-1 obo-adwords-2 obo-turkcell-pazarlama-sertifikasi