Türkçe Yapım Aşamasında Temaları [2] WordPress

Yazar: Ömer Burak | 21 Eki 11 | 20 comments

Türkçe Yapım Aşamasında Temaları [2] WordPress

Selamlar,en az 2 aydır bilgisayarımda yayınlanmayı bekleyen 2 temayı bugün szilere sunuyorum.Çevirisi uzun süre önce yapılmıştı.Ancak çıkan sorunlar yüzünden yayını iptal edildi. Ardından sorunlar giderilse de bu sefer ben yayınlamaya üşeniyordum. Bu güne kısmetmiş demek.

Çoğu kişi site tasarımı yaparken gelen kişilerin yapım aşmasında ya da bakım var gibi sayfalarla karşılaşmasını ister.Bu çuğunlukla yapım aşamasında indexi ile mümkündü ancak bu tür temaları WordPress’te de görmek mümkün. Aslında sizlere 3 tema suncaktım. Lakin o tema biraz sorunlu bir tema.

Galeri teması,kişisel siteler içine tema vb. yayınladıktan sonra bu sefer bu tür bir tema sunmak istedim sizlere.Daha önce 5 tema yayınlamıştım bu 2 siyle beraber 7 temaya çıktı.Devamı her zaman olduğu gibi gelecek. Bu süre zarfında çevirsini yaptığım temaları kaynak göstererek yayınlama zahmetinde bulunan tüm erdem sahibi kişilere de teşekkür etmek istiyorum.

Direkt o temalara geçelim isterseniz.

Tema Adı: BeBack | Tema Yapımcısı: Worspop| Türkçeleştiren: ÖBÖ

Resimi Büyültemek için Tıklayın

Temayı İndir

Her iki temanında tema ayar panelinden değişiklikler yapabilir temada yer alan açıklama kısımlarını değiştirebilirsiniz.Bu temaya baktıktan sonra isterseniz ikinci türkçe temamıza geçelim.Bu tema da bir önceki tema kadar sade ve şık olduğunu düşünmekteyim.Ayrıca bu temada 5 adet renk seçeneği de mevcut.İstediğinizi seçebilirsiniz.

Tema Adı: Landis | Tema Yapımcısı: Themes Kingdom | Türkçeleştiren: ÖBÖ

Resimi Büyültmek için Tıklayın

Temayı İndir

Temaları çevireli dediğim gibi 2 ay oldu belki gözümden kaçan yerler oldu tam hatırlamıyorum.Bir hatamız olduysa affola.Umarım beğenirsiniz.

Peki daha önceki çevirdiğin Türkçe temalar hagileri idi?

iTheme2

Wawe-Skin Teması

Glowin Teması

Galleria Teması

Copperific Teması


20 comments

  1. Merhabalar. Tema Türkçeleştirmeleriniz gerçekten harika oluyor, ben çok beğeniyorum. İlk tema doğru bir seçim olmuş ve tam kullanılabilir bence. 🙂 Başarılarınızın devamını dilerim.

  2. Ömer çok güzel bir paylaşım olmuş harikasın fakat gün ve saat ayarlarını nereden yapacağım ?

  3. Bunun için yazınızı ekledikten sonra görünüm kısmındaki temalarda Bağlantı önizleme seçeneği ile kuallanmak istediğiniz temada nasıl göründüğünü öğrenebilirsiniz. Ya da ücretli olan Anticipate eklentisini inceleyiniz.

  4. MERHABALAR
    hocam bunun kurulumu hakkın bilgi verir misiniz çok acil şimdiden çok tesekkür ederim 🙂

  5. üstat Türkçeleştirdiğin temalar gayet başarılı denediklerim içinde en sade dille Türkçeleştirilen temalar diyebilirim. eline emeğine sağlık başarıların daim olsun.

  6. merhaba,
    öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim öğrenmek istediğim bir şey var tabi mümkünse turuncu temada “ömerburaközdemir” yazısının font ismini ya da linkini verebilir misiniz.?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir