Türkçe Myphoto Galeri Teması – WordPress

Yazar: Ömer Burak | 06 Şub 12 | 9 comments

Türkçe Myphoto Galeri Teması – WordPress

Selamunaleykum, bilenler hatırlayacaktır buradaki konumda bir galeri teması paylaşacağımdan bahsetmiştim. İşte o paylaşım bu konu oluyor. Ancak konuda bahsettiğim galeri teması daha güzeldi. Bu da iyi ama o daha gösterişli idi. O temada var olan birkaç hata ve eksiklerin olduğunu fark ettiğim için bu temayı sizlere sunuyorum.

Tema yine sadeliği sevenler için geliyor. Dilerseniz galeri sitelerinizde kullanabilirsiniz  dilerseniz de normal sitenize galeri bölümü için subdomainene kuracağını wordpressete bu temayı kullanabilirsiniz.

Tema Adı: Myphoto | Tema Yapımcısı: AJ Clarke | Türkçeleştiren: ÖBÖ

Resimi Büyültemek İçin Tıklayınız

Temayı İndir

Daha önce sevilen bir başka galeri temam da şu idi. Umarım hoşunuza gider. Daha önce sunduğum temalardan linkleri kaldırmayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Kaldıranlara saygılarımı sunuyorum.


9 comments

  1. Koddan kastınız nedir?
   ana sayfadaki resimlerden bahsediyorsanız resimleri kendi sunucunuza yükleyip öne çıkan görsel olarak belirlemeniz lazım.

 1. Evet güzele benziyor header’a çok azıcık bir düzen ve görünüşü biraz daha versek footer biraz daha canlı olsa süper tema diyebilirdim ama şimdilik güzel tema 🙂

 2. Arkadaşlar merhaba,
  Emeğinize sağlık tabii ki ona diyeceğim bişey olamaz.
  Fakat yabancı sitelerde gezinip temalara baktıktan sonra bu tarz temalar acayip basit kalıyo benim gözümde. Şu paranın gözü kör olsun ki satın alabilecek durumda sayılmam pek. Benim merak ettiğim ise bu yabancılar bu işi nasıl yapıyorlar? Adamlar nası bu işten bu kadar para kırıyorlar anlamış değilim. Bir de şunu merak ediyorum o temaların wrz’leri var biliyosunuz. Onları editleyip düzeltme ve kullanma şansımız nedir, yok mu? Çünkü bu iş bmw’yi görüp te şahin almaya ve mutsuz olmaya benziyor.:)

  1. Merhaba, yurt dışında tasarım ve web kavramı daha gelişmiş durumda. Üstelik millet birbirine de yardım etme gayretinde. Türkiye’de böyle değil maalesef.
   w*rez temalar kullanan kullanır. Kullanırken de tamamen vicdan muhasebesi yapmak gerekiyor=)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir