ÖBÖ Maskot Arşivi

Yazar: Ömer Burak | 27 Ara 11 | 28 comments

ÖBÖ Maskot Arşivi

Selamlar güzel yurdumun güzel insanları, bugünkü konumuz bir yazıdan çok bir arşivi paylaşmak olacak. Uzun süredir aklımda ha bugün ha yarın derken paylaşamadım. Ama bugün bu anı aşmış oldum.

Sizlere maskot paylaşacağım. Birçok webmaster  özellikle kişisel siteleri için maskot ya da bir başka deyişle karekter aramaktalar. Kimleri de orijinal çizdirmekte. Eğer siz çizdiremiyorsanız ve de herkeste standart var olan maskotların dışında bir maskot istiyorsanız doğru konudasınız.

1 yıla aşkın bir sürede toparlanan bir arşiv bu. 1 yıl boyunca beğendiğim maskotları ileride tasarımda kullanabileceklerimi biriktirmiştim; ancak pek de kullanmaya fırsat olmadı. Bu yüzden elimde tutup tuşusunu kurmanın bir manası yok. En güzeli paylaşmak olduğunu düşündüm. Sanırsam 62 adet maskot olacak konu sonunda. 2 yıl önce bende aramıştım ama buna benzer toplu ve düzgün bir konu bulamamıştım. Umarım ilklerden oluruz.

 

 

İşinize yarayan ya da hoşunuza giden animatürlerin olduğuna eminim. Konuyu kopyalayıp başka sitelerde yayınlayacak olan kişiler  Burak Özdemir‘den alınıdır şeklinde belirtirse sevinirim.

Sizlerin de ekleyeceği maskot varsa ya da tarafınızdan çizilmiş  maskot konuda mevcutsa çıkarılmasını yorum kısmından ya da iletişim kısmından iletebilirsiniz. Gerekli görülenler konuya dahil edilir ya da çıkarılır.Böylece toplu bir derleme olmuş olur.

Güncelleme : 21 Haziran 2012

İndir


28 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir