ÖBÖ 1 Yaşında

Yazar: Ömer Burak | 18 Nis 11 | 9 comments

ÖBÖ 1 Yaşında

ÖBÖ(omerburakozdemir.com)bundan tam bir yıl önce  Utandım Allahım yazısı ile internet dünyasına merhaba demişti.Alan adımı 3 ay bekletmek durumunda kalmıştım.Şimdiye göre o zamanlar web bilgim daha azdı.Şimdi de  çok ileri olduğum söylenmese bile kendimi geliştirdiğimi düşnüyorum.

1 Yılda Neler Yaşandı ?

Siteyi açış amacım başta bir disk gbi kullanmaktı.Sevdiğim makaleler ve gerekli olmayan bazı materyaller vardı…Bunun yanında  yazdığım yazıları yayınlamaktı.Lakin sitem çöplük gibi olmuştu.Zaten ardından Dava riski oldu.Siteyi olduğu gibi sildim.İyi ki de dava mevzusu oldu.Sitemin amacı değişti.Şimdi ise sadece yazdığım yazılar yer alamakta.Kimisi sizleri bilgilendirme amaçlı kimisi öykülerim kimisi ise kustuklarım…Bu günün tarihine kadar 142yazıma 230 yorum yapıldı…

Sitem ilk olarak Polished teması ile web dünyasına girmişti.Kedimce küçük editlemer yaparak temaya güzel bir görüntü vermiştim.İşte o zamanlardan küçük bir görüntü.

Sitemi bir aralar sildiğim için Google pr güncellemesinden nasibimizi alamadık.Ancak Dmoz başvurumuz kabul edilmişti.Birçok Blogcu tanıdık.

ÖBÖ’nün 1.yaşına özel bir çekiliş düşünmüştüm ama maddi imkanlar nasip vermedi.İnşAllah 2. yaşımızda güzel bişi yapmayı düşünüyorum.

Son olarak öncelikle bana bu güne kadar yardımlarından ötürü Hasan kardeşime, ziyaretçilerime, yorum yapan arkadaşlara ve ismini zikretmediğim kişilere teşekkürü bir borç bilirim.


9 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir